Cesta k úspechu býva kľukatá

TREND Biznis Raňajky

SUMMA sa stala patrónom biznis raňajok určených pre finančných riaditeľov slovenských firiem.

SUMMA stala exkluzívnym patrónom podujatia TREND Business Breakfast v Hoteli Carlton a priniesla tak odbornú diskusia na tému "CFO na špičke technologickej vlny". Renomovaní odborníci mali možnosť diskutovať na rôzne témy a aspekty finančného riadenia. Viac sa môžete dozvedieť v článku týždenníka TREND.

Viacerí odborníci sa zhodli na tom, že pre komplexný svet finacnií a jeho riadenie platí, že už iba „Excel nestačí“. V čoraz zložitejšom a rýchle sa meniacom svete už finanční manažéri nemôžu míňať svoj čas zháňaním rôznych údajov a zostavovaním excelovských tabuliek. Prehľad o aktuálnom stave firemných financií, trhov a možných scenárov vývoja budúcnosti firmy musia mať dostupný hneď. Vždy a všade.

Pozrite si video kde sa dozviete, ako hodnotia odborníci súčasnú situáciu v riadení financií a kde sa bude podľa nich uberať finančné riadenie v budúcnosti.

Archív

Konferencia TREND TOP 2016

Spoločnosť PREFIS sa stala jedným z generálnych partnerov tohtoročnej konferencie a gala večera TREND TOP 2016.

Rozhovor s generálnou riaditeľkou – TREND

Ako sa z malej konzultantskej firmy sídliacej v Bratislave za 20 rokov stala prémiová konzultačná spoločnosť v oblasti financií a IT a jedna zo štyroch certifikovaných partnerov spoločnosti Wall Street Systems na svete?